Genel Müdür

1985 yılında Bursa’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Bursa’da tamamladı. Orta okul ve liseyi Bursa İmam Hatip Lisesinde okudu. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı.

Yüksek lisans eğitimine ise Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Endüstri Mühendisliği bölümünde devam etmektedir.

Özel sektörde Satınalma, Satış Pazarlama Müdürlüğü gibi farklı pozisyonlarda çalıştıktan sonra uzun süre Genel Müdür ve Genel Koordinatörlük gibi pozisyonlarda üst düzey yönetici olarak görev yaptı. Bu süreçlerde mesleki, teknik, mali, idari ve kalite yönetim sistemleri ile iç denetçilik eğitimleri aldı. Kalite yönetim sistemlerinin kurulması ve yürütülmesinde de görevler üstlendi. Çalıştığı firmalarda her zaman değişimin ve başarının öncüsü oldu.

2016-2017 yıllarında İnegöl Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ve İnegöl Çiftçi Malları Koruma Meclisi Başkanlığında görev yaptı. 2017 Aralık ayında Tarım A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

2018 Nisan ayı itibariyle ise Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir. Bingül temel Arapça biliyor, İngilizce ve Japonca eğitimine devam ediyor.

Bingül, evli ve iki çocuk babasıdır.

Fetullah BİNGÜL

GEnel Müdür